KONTAKT

736 01 Havířov-Město
Česká republika

telefon: +420 596 805 811

fax: +420 596 805 815

mobil: +420 606 748 411

email: vinamet@vinamet.com

KARIÉRA

VÝROBNÍ OPERÁTORKA - KUROVICE

Datum: 16. 2. 2018

Pracoviště: Výrobní závod Kurovice - okres Kroměříž

Nabízíme :
• manuální práci v nadstandardně čistém prostředí
• nové pracovní prostory
• k dispozici stravování a pitný režim
• místo je vhodné i pro absolventy bez praxe

Požadujeme :
• vyučení, nebo maturitu
• zájem o práci
• dobrou pracovní morálku
• spolehlivost, samostatnost
• odpovědný přístup k práci
• trestní bezúhonnost

Další informace :
• nástup možný ihned
• třísměnný provoz

V případě zájmu prosím kontaktujte paní Chovancovou na telefonním čísle 573 351 292 nebo na mobilním čísle 602 277 112. Sdělí Vám termín osobního pohovoru přímo ve výrobním závodě v Kurovicích.

Technik

Datum: 12. 2. 2018
Plat: od 23.000 Kč

Nabízíme:

  • Perspektivní zaměstnání
  • Hlavní pracovní poměr s nástupem možným od ledna 2018
  • Dobré platové ohodnocení od 23.000,-
  • Příjemný a přátelský kolektiv
  • Závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele

Místo výkonu práce: Havířov – Město

Požadujeme:

  •  vysokoškolské vzdělání s elektrotechnickým zaměřením
  • znalost anglického jazyka
  • řidičský průkaz skupiny B
  • zkušenosti v oblasti měření diagnostických rentgenových zařízení, případně v oblasti metrologie výhodou

Životopisy zasílejte na naši e- mailovou adresu, případně je možné doručit životopis osobně na personální oddělení firmy (od pondělka do pátku v době od 7 - 15,30 hodin).

MECHANIK, SEŘIZOVAČ PLASTIKÁŘSKÝCH STROJŮ A ZAŘÍZENÍ - KUROVICE

Datum: 19. 2. 2018

Náplň práce:

seřizování vstřikovacích strojů včetně zkoušení vstřikovacích forem, kontrola seřízení, kontrola technolog. kázně, spolupráce na odstranění defektů při výrobě, kontrola kvality dílů, nastavování a kontrola parametrů, spolupráce na rozjetí nových výrobních projektů, údržba, pravidelný servis a opravy strojů a zařízení

Pracoviště - Výrobní závod Kurovice, okres Kroměříž

Nabízíme:

  • zaměstnání ve stabilní prosperující společnosti,
  • možnost profesního růstu,
  • závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele,
  • odpovídající platové ohodnocení

Požadujeme:

  • SOU/SŠ vzdělání v oboru,
  • znalost problematiky vstřikování plastů,
  • preferujeme praxi na obdobné pozici alespoň 3 roky
  • ochota učit se novým věcem,
  • flexibilitu a ochotu pracovat v třísměnném provozu
  • odpovědný přístup k práci,
  • schopnost pracovat samostatně,

Pokud Vás nabídka pracovní pozice zaujala, zašlete nám prosím životopis na email vinamet@vinamet.com s průvodním dopisem. Osobní schůzka pouze po předchozí telefonické domluvě.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti VINAMET Cz dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.